23 квітня 2012 р.

Порушення водно-сольового балансу в організмі людини під час мандрівки горами

Зазвичай, складаючи меню, ми рахуємо калорії, дехто ще намагається збалансувати співвідношення білків, жирів і вуглеводів, хоча багато мандрівників беруть харчі так-би мовити на "око". Що є, те є, і тут кожен сам собі господар. Проте є момент в харчуванні людини про який дуже мало хто знає, тому декілька слів про водно-сольовий баланс організму людини.

Ще з уроків біології і анатомії в школі ми мали б пам'ятати, що для справного функціонування організму людини потрібні – білки (як будівельний матеріал, а потім джерело енергії), жири (енергія і будівельний матеріал), вуглеводи (енергія), вітаміни (для всього, що тільки можна придумати), мінерали (будівельний матеріал, проходження різних процесів в організмі), вода(щоб все то діло розчинити).

Їжу беремо з собою, з водою теж би мовити проблем в Карпатах немає, за вітаміни теж ніби не забуваємо, а от з мінералами – завал. Ви можете мені заперечити, що в житті ми про них не думаємо і все ніби добре, а тут на тобі, про якісь мінерали заговорив. І будете праві, що стосується повсякденного життя. Проте в горах ситуація зовсім інша. Поясню в чому тут справа.

Теза1 Мінерали - це важливі харчові елементи, які повинні надходити в організм людини регулярно, тому що вони потрібні для багатьох функцій, насамперед для росту і правильного розвитку органів, для кращого функціонування головного мозку та імунної системи.

Теза2 Мінерали не дають енергії, але приймають участь у процесах травлення, засвоєння їжі, виділення енергії з їжі, крім того ще у дуже багатьох процесах.

Теза3 Мінерали отримуємо разом з їжею та водою.

Отож мандруючи горами, ми перегріваємось і починаємо пріти. Разом з потом з організму виділяються солі. Тому власне піт і є солоний. Щоб втамувати спрагу ми п'ємо чисту гірську воду. Ось тут увага! Гірська вода містить дуже мало солей!!! Чому? – це або дощова або тала снігова вода, яка стекла по схилах і ще не встигла насититися солями. Ми п'ємо цю воду і звісно пріємо далі. Піт продовжує залишатися солоним!

Мінерали продовжують виводитися з організму, не надходячи туди із зовні. Ми готуємо їжу на прісній воді і знову організм недоотримає своєї порції мінералів. Скажете дурниця? Тоді подивіться на гуцулів – у них майже у всіх кришаться і випадають зуби ще в молодому віці – ось вам недостача фтору. Серед жителів гір зустрічається багато дітей з розумовим відставанням - ось вам йод.

П'ять-шість днів безфторової дієти для зубів не зашкодять, бо організм має запас міцності і резерви. Проте інтенсивно виводиться із організму хлор, що є складовою шлункового соку і приймає безпосередню участь в регулюванні рідинного балансу організму. Крім того калій, натрій, кальцій, магній – всі ці мінерали в більш як достатній кількості містяться у воді, але в гірських потоках їх майже нема! Наш організм звикає отримувати ці елементи разом із водою і продовжує казати – пий воду там є мінерали і порятунок. Що більше води ми п'ємо – то тим більше разом з потом виводимо мінерали. Наслідки можуть трагічними бо погіршується пам'ять, слабне увага, з'являються судоми і втома і це тоді коли ми маємо бути пильними, обережним і сконцентрованими.

Першими ознаками недостачі солі в організмі є м'язові судоми (калій відповідає за скорочення м'язів), запаморочення, нудота і втома. Для відновлення сольового балансу слід випити 500грам води з розчиненою щіпкою солі ("Виживання по методах САС" Дон Мілер, під ред. А.Е.Тараса, с34-35).

Пам'ятаю колись прочитав, що у мандрівників, які багато мандрують горами, або джунглями починається проблема з травленням (по простонародному - швидка Настя). І виліковується вона дуже швидко і майже відразу – хворому дають ложку солі :).

Я завжди беру в гори багато кухонної солі, спецій і приправ. І всім учасникам настійно рекомендую трішки пересолювати їжу. Крім того багато солей і мікроелементів мають консерви з морепродуктами. Тому їм в першу чергу віддаю перевагу перед тушківкою. Намагаюся також не зловживати водою.

Сподіваюсь пояснив просто і доступно.

Автор: старший пластун Олег Гетун.

Для тих хто знаються добре на хімії, біології і медицині прошу вибачення за деякі перекручування в термінології і визначеннях. Це було зроблено свідомо, щоб не перевантажувати непідготовлених людей зайвою і непотрібною інформацією. Навіщо не біологу знати принцип роботи натрій-калієвого насосу для клітин живих організмів? :)

В разі запитань чи доповнень прошу писати.

Ось які рекомендації дає Державна санітарно-епідеміологічна служба України Міністерства охорони здоров'я України: п. 6.22. (підприємства чорної металургії. Державні санітарні правила. ДСП 3.3.1.038-99): Для профілактики порушень водно-сольового балансу у тих, хто працює в умовах мікроклімату, що нагрівається, необхідно забезпечувати компенсацію рідини, солей (натрій, калій, кальцій та ін.), мікроелементів (магній, мідь, цинк, йод та ін.), розчинних в рідині вітамінів, які виділяються з організму разом з потом.