Історія

Призери
2000 СГ1
1. "Центр творчості дітей та юнацтва Галичини"
2. "Львівський кіш Українського козацтва"
3. "Львівський обласний осередок ДАРУ"
2001 СГ2
1. "Обласний центр краєзнавства" провідник Сергій Копанський
2. "Погулянка" Юрій Еліяшевський
3. "Львівська станиця Пласту" Юрій Юзич
2002 СГ3
1 категорія складності
1. "CТ ЛНУ" Єлейко Т.
2. МЦ "Дозвілля" Чаус М.
2003 СГ4
1 категорія складності
1. "Нахтігаль" (Львів) Олег Еліяшевський
2. "Транзит" (Львів-Острог) Андрій Жупник
3. "Юрфак" (Львів) Маркіян Галабала
2 категорія складності
1. "Легіон" (Львів) Юрій Юзич
2 категорія ускладнена (210км)
1. "К-2" (Львів) Сергій Копанський
2. "Лісовики" (Львів) Андрій Маковецький
2004 СГ5
1 категорія складності
1. "Студентське братство ЛНУ ім.І.Франка"
2. "Курінь ім. Івана Гавдиди" (Зборів-Тернопіль) – Василь Мартюк
3. Курінь УПЮ ім. Богдана Хмельницького – Зеник Сукач
2 категорія складності
1. "К-2" (Львів) Сергій Копанський
2. "НекроФіліни" (Львів) – Богдан Тарасенко
3. "КОЛТ" (Київ-Острог-Львів-Транзит) – Андрій Жупник
2005 СГ6
1 категорія складності
1. "ім.Героїв Крут" Юрій Юзич
2. "Сокира Перуна" Василь Мартюк
3. "Хлопці з Бандерштадту" Оніщук О.
2 категорія складності
1. "К-2" (Львів) – Сергій Копанський
2. "Транзит" (Львів-Острог) Андрій Жупник
2006 СГ7  (був маршрут лише однієї категорії складності)
1 категорія складності 
1. "Транзит 69" (к. ч.69 ім.Б.Хмельницького, Львів) Роман Терлецький
2. "Острозька Академія" (Острог) Олександр Шама
3. "Друїди" (Луцьк) – Юрій Моклиця
2007 СГ8
1 категорія складності
1. "Острозька Академія" (Острог) Олександр Шама
2. "Варяги" (Тернопіль) – Максим Грищук
3. "Тімос" (Львів) – Ярослав Дмитришин; "Природа" (Львів) – Антон Кобилянський 
2 категорія складності
1. "Друїди" (Луцьк) – Юрій Моклиця
2. "Адідас" (Київ-Львів) – Богдан Кухарук
3. "Справжні Сварщики" (Рівне) Ярослав Ковтонюк
2008 СГ9
1 категорія складності
1. "Ядрьоні черепахи" (Львів)  Володимир Мисак
2. "Байдики" (Львів) – Іван Попович
3. "Кальцифер" (Львів) – Маркіян Келеман
2 категорія складності
1. "Острозька Академія" (Острог) Олександр Шама
2. "Варяги" (Тернопіль) – Максим Грищук
3. "Тімос" (Львів) – Ярослав Дмитришин
2009 СГ10
1 категорія складності
1. "Гаврики" (Львів)   Володимир Мисак
2. "Пустунчики" (Тернопіль) Ростислав Ковальчук
3. "Кальцифер" (Львів) – Оксана Бєляєва
2 категорія складності
1. "ПланЄта" (Львів) – Максим Скопик; "Вовки" (Луцьк) – Володимир Гошко
2. місце не присуджувалось
3. "Адідас" (Львів-Київ) – Богдан Кухарук
2010 СГ11
3 ступінь складності
1. "Фаворит"
2. "Купчинського"
3. "Вагабунди"
1 категорія складності
1. "Вовки ВНУ" (Луцьк) – Максим Бондарук
2. "Кальцифер" (Львів) – Тарас Бєляєв
3. "Бивні" (Яремче)– Олексій Тригуб'як
2 категорія складності
1. "Вовки МЦТСК" (Луцьк) Василь Войтович
2. "Варяги" (Тернопіль) – Максим Грищук
3. "Тімос" (Львів) – Іван Жагаляк
2011 СГ12
3 ступінь складності
1. "Говерля" (Львів) – Роман Терлецький
2. "Вагабунди" (к. ч.49 ім.Івана Миколайчука Пласту-НСОУ) – Олег Бабецький
3. "42" Андрій Романюк
1 категорія складності
1. "X-road 1" (CТК "Вовки", Луцьк) Василь Войтович
2. "Команда А" Андрій Роздольський
3. "Трактор Стій" (Станиця Ужгород Пласту-НСОУ) Андрій Будник
2 категорія складності
місця не присуджувались
2012 СГ13
3 ступінь складності
1. "Хмельницькі" (Львів) – Костянтин Гончар
1 категорія складності
1. "Звірі" (Львів) – Ярослав Панкевич; "Передові" (Львів) – Олег Гула
2. місце не присуджувалось
3. "ПВА" (Івано-Франківськ) – Галина Стрипа
2 категорія складності
1. "Тімос" (Львів) – Іван Жагаляк
2. "Варяги" (Тернопіль) – Максим Грищук
3. "Трактор Стій" (Ужгород) – Андрій Будник

2013 СГ14
3 ступінь складності
1. "Вагабунди" (
Івано-Франківськ) – Олександр Озарко
2. "Ярово" (Острожець)Максим Ляшук
3. "Гуцул" (Тернопіль) – Ярослав Шургот
1 категорія складності
1. "Бивні" (
Яремче, Гвіздець, Серафинці) – Володимир Василишин
2.
"Кальцифер" (Львів) – Марічка Липська
3. "Бродяги" (Львів)Ярослав Дмитришин
2 категорія складності
1. "Тімос" (Львів) – Іван Жагаляк
2. "Варяги" (Тернопіль) – Максим Грищук
3. "Трикветра" (
Львів, Бершадь, Косів, Нижній Березів, Броди, Тернопіль) – Роман Казьмірчук
2014 СГ15 
3 ступінь складності
1. 
"Ярово" (Острожець) – Максим Ляшук
2. "Галактіон" (Львів) – Роман Лозинський
3. "Вершина" (Білгород-Дністровський) – Сергій Лєхан
1 категорія складності
1. 
"Звірі" (Львів) – Наталія Федорчук
2. "Чорні хлопці" (Львів-Зборів) – Ярослав Дмитришин
3. "Кіровоградська область" (Кіровоград) – Андрій Лісота
2 категорія складності
1. "Трактор Стій" (Ужгород) – Андрій Будник

2015 СГ16 
3 ступінь складності
1. 
"Грифони" (Львів) – Роман Андріїв
1 категорія складності
1. "Передові" (Львів) – Олег Гула
2. "Комтурська" (Львів-Київ-Франківськ) – Віталій Троць
3. "Ядрьоні черепахи" (Львів) – Володимир Яцик
2 категорія складності
1. "Трактор Стій" (Ужгород) – Андрій Будник


Маршрути попередніх років
*також в форматі kml для перегляду в Google Планета Земля
г.Маківка – г.Захар Беркут – г.Кремінна – турбаза Тисовець – с.Сопіт – с.Урич – г.Бринів – с.Розгірче – с.Бубнище – г.Ключ – с.Дубина
с.Сянки, місце першого бою УСС – г.Пікуй – пер.Верецький – "Писана криниця" під горою Високий Верх – с.Славське – г.Маківка – с.Тухля

2002 СГ3 завантажити
1 категорія складності 
г.Маківка – г.Тростян – с.Славське – г.Татарівка  – пр. біля г.Магура –  г.Матагів – ур.Басарабів – г.Буковинець – г.Яворинка, міст р.Мизунка – г.Шавна – Правицький кордон –  г.Яйко Ілемське – с.Осмолода 
2 категорія складності
г.Маківка – г.Кремінна – г.Зелемін – г.Лопата – г.Широка – ур.Бесарабів – г.Буковинець – г.Яворинка – г.Шавка – пер.«Поле» – с.Мислівка – Правицький Кордон – г.Великий Пустошак – г. Яйко Ілемське – с.Осмолода – г.Ігровець – с.Гута

2003 СГ4 завантажити
1 категорія складності
с.Осмолода (гирло р.Мшана) – гирло р.Ростока – оз.Синевир – пер.Торунський (931,6) – г.Чорна Ріпа (1285,1) – г.Близнята (1221,0) – г.Явірник (1120,6) – пер.Лавочне-Верхнячка – пер.Лавочне-Кальне – пер.Тростянець (933,8) –
смт.Славське (турбаза «Трембіта»)
 

2004 СГ5 завантажити
1 категорія складності
с. Ясиня – г.Татарука (1707,4) – г.Темпа (1634,2) – с.Усть-Чорна – хр.Красна – ур.Буяренське – г.Кук (1361,2) – пер.Прислоп (с.Тюшка-с.Лисичево) (937,6) – г.Великий Верх (1598,0) – смт.Воловець
2 категорія складності
с.Ясіня – г.Чорна Клева (1719,5) – г.Братківська (1788,1) – пер.Легіонів (1110,2) – г.Берть (1666,1) – г.Велика Кепута (1607,0) – г.Буштул (1691,2) – г.Стримба (1719,2) – пер.Прислоп (с.Комсомольськ-с.Колочава) (1000,4) – г.Топас (1548,1) – ур.Буяренське – г.Скала (1038,5) – г.Кук (1361,2) – пер.Прислоп (с.Тюшка-с.Лисичево) (937,6) – г.Великий Верх (1598,0) – смт.Воловець

 

2005 СГ6 завантажити
1 категорія складності
м.Турка
– г.Ополонек (1091,7) г.970,4 г.Високий Верх (1176,8) – г.Парашка (1268,5) – м.Сколе – г.Лопата (1211) – г.Менчіл (1218) г.Матагів (1217,2) пер.ЛЕП – г.Магура (1362,7) – г.Магій (1281,4) г.Чорна Ріпа (1285,1) – пер.Торунський (930,6) – г.Вишівський Горган (1439,9) – Правицький Кордон (с.Мислівка)
2 категорія складності
м.Турка – г.Ополонек (1091,7)
г.970,4 г.Високий Верх (1176,8) – г.Парашка (1268,5) – м.Сколе – г.Лопата (1211) – г.Менчіл (1218) г.Матагів (1217,2) пер.ЛЕП г.Магура (1362,7) г.Магій (1281,4) – г.Чорна Ріпа (1285,1) – пер.Торунський (930,6) – г.Вишівський Горган (1439,9) – г.Попадя (1740,6) – г.Грофа (1748,1) – г.Яйко Ілемське (1679,9) – Правицький Кордон (с.Мислівка)


2006 СГ7 завантажити
1 категорія складності
м.Рахів – г.Менчул (1385,5) – гирло р.Ладомир (р.Квасний) – КПП Богдан – г.Перехрест (1317,3) – ур.Струнжень (р.Бальзатул) – г.Вихід (1471,4) – КПП Зелене (Шибени) – ур.Буркут – г.Тарниця (1553,2) – г.Скупова (1579,3) – г.Крента Верхня (1358,7) – с.Красник
 

2007 СГ8 завантажити
1 категорія складності, 139 км
:)
с.Дора – г.Пірс-Дора (Білий Камень) (961,5) – г.Синячка (1400,9) – г.Підсмеречек (1250,6) – г.Пасічанка (1212,8) – мог.Софії Галечко – г.Лускавець (1032,0) – вдсп.Бухтівецький – вдсп.Манявський – г.Станимир (1559,6) – г.Короткан (1675,4) – ур.Пекло – пер.Рогодзи (Легіонів) – г.Дурня (1704,6) – г.Гропа (1758,7) – г.Братківська (1788,1) – г.Руська (1677,7) – г.Чорна Клива (1719,5) – г.Плоска (1352,6) – пер.Столи – г.Малий Горган (1592,5) – г.Синяк (1665,2) – вдсп.Женецький – пол.Явірник – с.Ямна
2 категорія складності, 173 км :)
с.Дора – г.Пірс-Дора (Білий Камень) (961,5 м) – г.Синячка (1400,9) – пол.Лазок – г.Аршечна (1250,7) – г.Підсмеречек (1250,6) – г.Пасічанка (1212,8) – мог.Софії Галечко – г.Лускавець (1032,0) – вдсп.Бухтівецький – вдсп.Манявський – г.Станимир (1559,6) – ур.Середній Грунь –
г.Короткан (1675,4) – ур.Пекло – хр.Тавпіширка – пер.Рогодзи (Легіонів) – г.Дурня (1704,6) – г.Берляска (1555,1) – г.Підпула (1629,6) – г.Унгаряска (1707,8) – оз.Трояска – оз.Догяска – г.Котел (1770,8) – г.Татульський Грунь (1436,0) – г.Руська (1677,7) – г.Чорна Клива (1719,5) – г.Плоска (1352,6) – пер.Столи – г.Малий Горган (1592,5) – г.Синяк (1665,2) – вдсп.Женецький – пол.Явірник – с.Ямна
 

2008 СГ9 завантажити
1 категорія складності

с.Кострино – міст «Станицький» – г.Рогатець (1001,2) – г.Мала Голиця (1183,9) – г.Лютянська Голиця (1374,9) – г.Полонина Рівна (1479,7) – вдсп.Воєводин – переправа на р.Шипот – г.Косяк (908,0) – г.Корна (705,6) – джерело мінеральної води в с.Плоське – г.Дунавка (1018,8) – церква с.Солочин – г.Велика Ясенівка (767,0) – станція Вовчий – г.Стій (1681,0) – вдсп.Шипіт поблизу с.Пилипець
2 категорія складності
с.Кострино – міст «Станицький» – г.Рогатець (1001,2) – г.Мала Голиця (1183,9) – г.Лютянська Голиця (1374,9) – вдсп.Лумшорський – оз.Велика Трусця – г.Полонина Рівна (1479,7) – вдсп.Воєводин – переправа на р.Шипот – г.Косяк (908,0) – г.Корна (705,6) – джерело мінеральної води в с.Плоське – г.Дунавка (1018,8) – межовий стовп 1 на хр.Плиска – г.Обавський камінь (979,2) – сан.Синяк – скеля біля г.Сер.Верх на хр.Синяк – церква с.Солочин – г.Велика Ясенівка (767,0) – станція Вовчий – г.Стій (1681,0) – вдсп.Шипіт поблизу с.Пилипець


2009 СГ10 завантажити
1 категорія складності
м.Хуст (Замкова гора) – г.Товста (819,2) – полонина на дорозі між г.Кошилево та г.Грабова біля с.Липовець – церква в с.Липецька Поляна – г.Ясіння (880,8) – полонина Водиця – г.Скала (1038,5) – г.Вала-Течера (948,3) – водосховище на р.Теребля – г.Топаз (1548,1) – пер.Прислоп (1000,4) – г.Стримба (1719,2) – г.Передня (1598,5) – г.Верх Чорної ріки (1269) – г.Попадя (1740,6) – г.Паренке (1736,4) – г.Грофа (1748,1) – с.Осмолода
2 категорія складності
м.Хуст (Замкова гора) – г.Товста (819,2) – полонина на дорозі між г.Кошилево та г.Грабова біля с.Липовець – церква в с.Липецька Поляна – г.Ясіння (880,8) – полонина Водиця – г.Скала (1038,5) – г.Вала-Течера (948,3) – водосховище на р.Теребля – г.Топаз (1548,1) – пер.Прислоп (1000,4) – г.Стримба (1719,2) – г. Дарвайка (1501,9) – г.Ясновець (1600,2) – г.Негровець (1707,3) – музей лісу і сплаву на р.Чорна ріка – міст на злитті річок Песя та Чорна ріка – г.Верх Чорної ріки (1269) – г.Попадя (1740,6) – г.Паренке (1736,4) – г.Грофа (1748,1) – с.Осмолода


2010 СГ11 завантажити
3 ступінь складності
1 категорія складності
м.Вижниця – музей Н.Яремчука – печера Довбуша – пер.Німчич (566) – ур.Протяте Каміння – г.Кінашка (1081) – г.Павлюкова (1347) – г.Плєша (1330,1) – пер.Шурдин (1173) – пер.Плосківський (970) – г.Обочи (1260,5) – пер.Джогуль (1159) – г.Томнатик (1565,3) – оз.Гірське Око – г.Випчина (1357,7) – смт.Путила

2 категорія складності
м.Вижниця – музей Н.Яремчука – печера Довбуша – пер.Німчич (566) – ур.Протяте Каміння – г.Кінашка (1081) – г.Павлюкова (1347) – ск.Закам’яніла багачка – г.Ракова (1287,7) – г.Плєша (1330,1) – пер.Шурдин (1173) – пер.Плосківський (970) – г.Обочи (1260,5) – пер.Джогуль (1159) – г.Томнатик (1565,3) – г.Яровиця (1566,9) (радіально) – с.Сарата – хр.Чорний Діл – оз.Гірське Око – г.Випчина (1357,7) – г.Мороза (1343,1) – смт.Путила
 

2011 СГ12 завантажити
3 ступінь складності
с.Дора (монастир св.Андрія) – г.Маковиця (984,5) – г.Рокита Велика (1110,7) – полонина під г.Грегіт – пер.Буковецький (835) –
г.Писаний Камінь (1221,4) – пер.Німчич (566) – ур.Стебник (дитячий табір «Ойкос», смт.Берегомет)
1 категорія складності
с.Дора (монастир св.Андрія) – г.Маковиця (984,5) – г.Рокита Велика (1110,7) – полонина під г.Грегіт – пер.Буковецький (835) – г.Писаний Камінь (1221,4) – хр.Сокільський – пер.Німчич (566) – ур.Стебник (дитячий табір «Ойкос», смт.Берегомет)
2 категорія складності
с.Дора (монастир св.Андрія) – скеля Білий Камінь – пер.Пересліп (1226,0) – г.Малий Горган (1592,5) – г.Хом’як (1542,1) – хр.Явірник – г.Маковиця (984,5) – г.Рокита Велика (1110,7) – полонина під г.Грегіт – пер.Буковецький (835) – г.Писаний Камінь (1221,4) – хр.Сокільський – пер.Німчич (566) – ур.Стебник (дитячий табір «Ойкос», смт.Берегомет)


2012 СГ13 завантажити
3 ступінь складності
м.Долина – г.Забуй (778,6) – г.Присліп (633,1) – г.Здигунова (855,6) – г.Соколова (934,0) – г.Горган Ілемський (1586,9) – г.Нередів (1553,0) – г.Верх-Сигліс (1356,0) – пластова оселя "Сокіл"
1 категорія складності
м.Долина – г.Забуй (778,6) – г.Присліп (633,1) – г.Здигунова (855,6) – г.Соколова (934,0) – г.Горган Ілемський (1586,9) – г.Яйко Ілемське (1679,9) – плн.Гича – г.1141,6 – г.Верх Чорної Ріки (1269,0) – г.Попадя (1740,6) – пер.Німецький (1177) – г.Овул (1609,6) – ур.Яла – туристичний притулок на хр.Матахів - г.Висока (1803,6) – г.Пасічна (1481,0) – пластова оселя "Сокіл"
2 категорія складності
м.Долина – г.Забуй (778,6) – г.Присліп (633,1) – г.Здигунова (855,6) – г.Соколова (934,0) – г.Горган Ілемський (1586,9) – г.Яйко Ілемське (1679,9) – плн.Гича – г.Вишківський Горган (1439,9) – оз.Синевир – г.Погар (1499,1) – г.1141,6 – г.Верх Чорної Ріки (1269,0) – г.Попадя (1740,6) – пер.Німецький (1177) – г.Буштул (1691,2) – г.Мала Кепута (1559,8) – г.Явір (1181,0) – г.Кінець Горгану (1580,1) – г.Горган (1579,7) – ур.Яла – туристичний притулок на хр.Матахів - г.Висока (1803,6) – г.Пасічна (1481,0) – пластова оселя "Сокіл"


2013 СГ14 завантажити
3 ступінь складності
с.Стара Гута – г.Буц – г.Станимир – плн.Вівчина – хрест провіднику ОУН «Морозу» – г.Максимець – ур.Прилуки (с.Бистриця) – вершина 1074,4м – вершина 1082,0м – пер.Яблуницький
1 категорія складності
c.Стара Гута – г.Буц – г.Станимир – плн.Вівчина – хрест провіднику ОУН «Морозу» – г.Максимець – ур.Прилуки (с.Бистриця) – вершина 1074,4м – вершина 1082,0м – пер.Яблуницький – г.Кукул – г.Кострича – г.Кострич – пер.Кривопільський – г.Китулівка – г.Горді-Доброкиївська – г.Кукінлива – с.Татарів
2 категорія складності
c.Стара Гута – г.Буц – г.Станимир – плн.Вівчина – хрест провіднику ОУН «Морозу» – г.Максимець – бункер «Грома» – вдсп.Черниківський – г.Козя – вдсп.Кудринець – вершина 1200,3м – вершина 1082,0м – пер.Яблуницький  – г.Кукул – вершина 1298,6м – г.Велика Кознєска (військовий некрополь) – хрест під г.В.Маришевська – г.Кострич – г.Кострича – пер.Кривопільський – г.Китулівка – г.Горді-Доброкиївська – г.Кукінлива – с.Татарів

2014 СГ15 завантажити   мапи: 1 2 3
3 ступінь складності
с.Бубнище – г.Томнатик (898) – г.Буковинець (1258) – Цвинтар Поля – Криївка Роберта (Ярослава Мельника) – г.Щавна (1173) – г.Хом (1344) – с.Мислівка – г.Великий Гургулат (1437) – г.Менчул (1450,8) – г.Вишківський Ґорґан (1440) – оз.Синевир
1 категорія складності
с.Бубнище – г.Томнатик (898) – г.Буковинець (1258) – Цвинтар Поля – Криївка Роберта (Ярослава Мельника) – г.Щавна (1173) – г.Хом (1344) – с.Мислівка – г.Великий Гургулат (1437) – г.Менчул (1450,8) – г.Вишківський Ґорґан (1440) – оз.Синевир – г.Озерна (1496) – г.Кам'янка (1486) – г.Негровець (1709) – г.Занога (1502) – г.Стримба (1719) – с.Колочава
2 категорія складності
с.Бубнище – скелі Довбуша (техетап) – меморіал УСС на г.Ключ – г.Сукіль (906) – г.Широка (1265) – г.Матагів (1217) – г.Магура (1362) – г.Чорна Сихла (1287) – Цвинтар Поля – Криївка Роберта (Ярослава Мельника) – г.Половатинець (1035,3) – г.Церковище (1119) – г.Лиса (1158) – вершина 1183,2 – с.Мислівка – г.Великий Гургулат (1437) – г.Менчул (1450,8) – г.Вишківський Ґорґан (1440) – оз.Синевир (днівка) – г.Озерна (1496) – г.Кам'янка (1486) – г.Негровець (1709) – г.Занога (1502) – г.Стримба (1719) – с.Колочава

2015 СГ16 мапи: 1 2 3 4
3 ступінь складності
г.Маківка (933,0) – г.Тростян (1233,3) – г.Каценова (959,5) – г.Бердо (1196,0) – пер.Верецький (839,0) – пер.Латірський (пер. на тр. М06) – г.Пікуй (1408,3) – пер.Руський путь (1217) – г.Дрогобицький камінь (1186,1) – с.Ужок
1 категорія складності
г.Маківка (933,0) – г.Тростян (1233,3) – г.Каценова (959,5) – г.Бердо (1196,0) – г.Добце (1041,0) – пер.Верецький (839,0) – пер.Латірський (пер. на тр. М06) – г.Пікуй (1408,3) – с.Пашківці (лісгосп) – г.Гостра Гора (1405,2) – г.Полонина Руна (1479,7) – г.Лютянська Голиця (1374,9) – г.Красія (1036,2) – г.Спалений (876) – хр.Гребінь – с.Ужок
2 категорія складності
г.Маківка (933,0) – г.Тростян (1233,3) – г.Каценова (959,5) – г.Бердо (1196,0) – г.Добце (1041,0) – пер.Верецький (839,0) – пер.Латірський (пер. на тр. М06) – г.Пікуй (1408,3) – с.Пашківці (лісгосп) – г.Гостра Гора (1405,2) – г.Полонина Руна (1479,7) – г.Лютянська Голиця (1374,9) – г.Борсук (887) – г.Явірник (1017,1) – г.Вежа (783,1) – г.Спалений (876) – залізнична станція Щербин – с.Ужок

Історичні довідки

2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015