20 квітня 2014 р.

Попередньо зареєстровані команди (на 28 квітня)


Назва команди
Кількість учасників
Населений пункт
Назва організації чи установи
Керівник команди
3 ступінь складності
Natus Vincere
8
Львів
ПЛАСТ НСОУ
Олег Марко
Вершина
8
Білгород-Дністровський
ПЛАСТ НСОУ
Сергій Лєхан
ГазМяс
6
Тернопіль
ПЛАСТ НСОУ
Тарас Липовий
Галактіон
7
Львів
ПЛАСТ НСОУ
Роман Лозинський
Грифони
8
Львів
ПЛАСТ НСОУ
Роман Андріїв
Залізняки
7
Коломия
ПЛАСТ НСОУ 55 курінь ім. М.Залізняка
Андрій Мельничук
К-2
6
Кіровоград
Сергій Ткаченко
Розбійниці А
6
Львів
ПЛАСТ НСОУ к.ч.36 ім. Анни Ярославни
Ірина Плющ
Сороки
6
Тернопіль
ПЛАСТ НСОУ
Богдан Дунець
Ярово
6
Острожець
Млинівський ЦТКТУМ
Максим Ляшук
I категорія складності
14+
6
Львів
ПЛАСТ НСОУ
Роман Терлецький
Богуни
7
Львів
ПЛАСТ НСОУ
Андрій Гривняк
Брудні тварини
9
Харків
Павло Петрик
Бульби-12
6
Львів
ПЛАСТ НСОУ
Тарас Садовий
Вагабунди
6
Івано-Франківськ
ПЛАСТ НСОУ
Олександр Озарко
Веда-Ра-Мага
6
Тернопіль-Львів-Полтава
Орест Дмитрик
Данилки
6
Львів
ПЛАСТ НСОУ ч.1 ім.Короля Данила
Марко Романів
Загубились
6
Львів
Петро Кулик
Звірі
6
Львів
Наталія Федорчук
Зелені чоловічки
6
Житомир
ПЛАСТ НСОУ
Олександр Кришталь
Кальцифер
6
Львів
Андрій Пивоварчук
Київські перці
8
Київ
НТУУ «КПІ»
Дарія Федюшина
Кіровоградська область
6
Кіровоград
Кіровоградський обласний центр туризму
Андрій Лісота
Орли
10
Львів
ПЛАСТ НСОУ
Володимир Яцик
ПВА
6
Івано-Франківськ
ПЛАСТ НСОУ
Павло Кулінець
Передові
7
Львів-Київ
Олег Гула
Перці
7
Київ-Львів-Ів.Франківськ-Тернопіль
ПЛАСТ НСОУ
Юрій Юзич
Привиди
7
Львів
Назар Бакуш
Рутенія
6
Львів-Черкаси-Тернопіль
ПЛАСТ НСОУ
Марта-Марія Пасічник
Серцеїдки
6
Львів
ПЛАСТ НСОУ
Оля Бряч
Слоники
8
Тернопіль
ПЛАСТ НСОУ
Тарас Довбуш
Смугастий слін
6
Тернопіль
Сергій Ющик
Сойки
6
Тернопіль-Ів.Франківськ-Львів
ПЛАСТ НСОУ
Ярослав Шургот
Ті, що ходять стежками
8
Рівненщина
Андрій Сіліщев
ФМТ
6
Тернопіль
Тарас Носоненко
Чорні хлопці
6
Львів-Зборів
ПЛАСТ НСОУ
Ярослав Дмитришин
II категорія складності
Кобра
6
Луцьк
Центр туризму, спорту та екскурсій управління освіти і науки Волинськоі облдержадміністраціі
Вікторія Мелимука
Тімос
6
Львів
Віктор Баган
Трикветра
6
Львів-Рівне-Нижній Березів-Броди
ПЛАСТ НСОУ
Андрій Волгін
Трактор Стій
6
Ужгород
Uzhgorod Trail-Running Community
Андрій Будник
Команди, позначені зеленим, оплатили вкладку
Команди, позначені синім, оплатили вкладку та отримають у подарунок командні аптечки