19 квітня 2013 р.

Попередньо зареєстровані команди (на 22 квітня)

Реєстрація триває!
Після заповнення форми реєстрації не забувайте надсилати файл Попередньої заявки на електронну пошту stegerzmag@gmail.com (Додаток 4 Умов змагання)

Назва команди
Кількість учасників
Населений пункт
Назва організації чи установи
Керівник команди
3 ступінь складності
Вагабунди
6
Івано-Франківськ
ПЛАСТ НСОУ
Олександр Озарко
Гуцул
7
Тернопіль Львів
Івано-Франківськ
ПЛАСТ НСОУ
Ярослав Шургот
Липинці
6
Івано-Франківськ
ПЛАСТ НСОУ
Едуард Кордяк
Скоропад
6
Львів
ПЛАСТ НСОУ
Олег Марко
Смугастий слін
6
Тернопіль

Сергій Ющик
Сороки
6
Тернопіль
ПЛАСТ НСОУ
Богдан Дунець
Страгора
6
Надвірна
Надвірнянський коледж НТУ
Володимир Гринішак
Ярово
10
Острожець
Млинівський районний центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді
Максим Ляшук
I категорія складності
Freeraider
6
Івано-Франківськ
ПЛАСТ НСОУ станиця Івано-Франківськ к.ч. 79-99
Роман Кущак
А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА
6
Львів – Рівне
ПЛАСТ НСОУ
Ірина Миронова
Батяри
8
Львів

Юрко Мельник
Бивні
6
Яремче, Гвіздець, Серафинці

Володимир Василишин
Бродяги
6
Львів
ПЛАСТ НСОУ
Ярослав Дмитришин
Вершина
8
Білгород-Дністровський
ПЛАСТ НСОУ станиця Білгород
Сергій Лєхан
Доблесть
6
Тернопіль
ПЛАСТ НСОУ
Любомир Шимків
Дружба
6
Тернопіль
Асоціація Дружба
Ігор Сцібайло
Дубове листя
7
Житомир
ПЛАСТ НСОУ станиця Житомир
Максим Вікарчук
Звірі
6
Львів

Ярослав Панкевич
Кальцифер
6
Львів

Марічка Липська
Комтурська
8
Тернопіль
Івано-Франківськ Київ – Львів
ПЛАСТ НСОУ, Орден Залізної Остроги
Назар Зелінка
Котики
10
Івано-Франківськ, Чернівці, Яремча
ПЛАСТ НСОУ
Назар Мельничук
«Легіон» в пам’ять Дмитра Яковця
6
Львів
ПЛАСТ НСОУ
Павло Богданов
ПВА
6
Івано-Франківськ Львів
ПЛАСТ НСОУ
Роман Терлецький
Передові
9
Львів – Київ
ПЛАСТ НСОУ
Олег Гула
Розбійниці
6
Львів
ПЛАСТ НСОУ
Марія Королишин
Рутенії
6
Львів
ПЛАСТ НСОУ
Марта-Марія Пасічник
Сотня
«Бродяги»
8
Миколаїв
ПЛАСТ НСОУ, Миколаївський БДЮТ
Микола Гнатів
Станиця Столиця
7
Київ
ПЛАСТ НСОУ
Богдан Пацкань
ФМТ
6
Тернопіль

Михайло Онишків
Чорні Хлопці
8
Львів
ПЛАСТ НСОУ
Володимир Яцик
Ярь
7
Київ

Ігор Воробей
II категорія складності
Адідас
6
Київ
Адідас Україна
Андрій Ференцій
Варяги
6
Тернопіль

Максим Грищук
К-2
6
Кіровоград

Іван Коток
Кальцифер Junior
6
Львів

Андрій Пивоварчук
Кобра
8
Луцьк
Центр туризму, спорту та екскурсій управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації
Вікторія Мелимука
Манівці
6
Львів
Туристсько-спортивний клуб "Манівці"
Роман Петрик
Меридіан
8
Луцьк
Географічний факультет СЄНУ ім. Лесі Українки
Тарас Галяс
ПланЄта
6
Львів

Максим Скопик
Рятувальники
6
Львів
Львівський державний університет безпеки життєдіяльності
Любомир Кавецький
Тімос
6
Львів

Іван Жагаляк
Трикветра
6
Львів – Тернопіль
ПЛАСТ НСОУ, КМВТ "Говерля"
Роман Казьмірчук
 

Немає коментарів:

Дописати коментар