19 квітня 2018 р.

Район змагань



Карти, необхідні на маршруті:
- видавництво АССА: Західні Горгани, Центральні Горгани, Вододільна Верховина;
- Генштаб (1:100 000): М-34-120, М-35-109, М-34-132, М-35-121, або листи карт крупнішого масштабу в межах цих квадратів.

17 квітня 2018 р.

Попередньо зареєстровані команди (станом на 17 квітня)

Назва командиКількість учасниківНаселений пунктНазва організації чи установиКерівник команди
3 ступінь складності (юнацький)
Пси5ЛьвівПластБоженко Ігор
Вільні 5ЛьвівПластКірик Назар
Ракета на 7-ме небо4ЛьвівПластТкаченко Данило
Юнаки маминої подруги7ЛьвівНСОУ "Пласт", Станиця Львів, к.ч.7 ім. П Сагайдачного Свірчевський Орест
Пітони5ЛьвівДвірБорецький Мирослав
6 кілобайт5Полтава, Івано-Франківськ, Львів, Одеса, Кам'янськеУкраїнська Академія ЛідерстваДжогола Петро
Горішки:)6ЛьвівПластЗаяць Володимир
Нестримні Пітбулі5ЛьвівПластГривняк Андрій
3 ступінь складності (дорослий)
Меридіани5ЛьвівПластЦимбала Юля
Чахлики4м. Броди, м. Буськ, м. ДрогобичПластДжас Василь
Золоті рибки4ЛьвівПластЧабан Орися
Музльотчики5Київ-Антипов Володимир
Гірські кози5м. ЛьвівНаціональна скаутська організація "Пласт"Купчик Вероніка
30+4Рівне, Славута, Володимирець-Сіліщев Андрій
Аляска5Івано-ФранківськПластБабецький Олег
Ластівки-Персики-Залікуй5м.ВінницяНСОУ ПластКазакова Ольга
І категорія складності
(.)Колобки(.)4КропивницькийСтаниця Кропивницький ПЛАСТу - НСОУВойтенко Ілля
Дубове листя6ЖитомирПластМаковський Захар
Комтурська+5-7Тернопіль, Львів, Київ, Івано-ФранківськПласт, ОЗОБігус Микола
Залізні5м. КоломияПластМельничук Назар
Хунта4Львів-Кабаі Віталій
Братство Карабіна5КиївПластРудик Михайло
ІІ категорія складності
Ядрьоні черепахи4ЛьвівПластАндрійчук Орест
Плай4НадвірнаНадвірнянський коледж Національного транспортного університетуСав'юк Роман
Індивідуально зголошені учасники
Маркиш КатеринаЖитомир, Вінниця-ІІ категорія
Мамчук ЯрославЛьвівHortecaІ категорія
Бойко Наталія ВінницяПласт3 ступінь складності (дорослий)

1 квітня 2017 р.

Район змагань



*Карта видавництва "АССА" "Гринявські та Чивчинські гори" покриває весь маршрут змагань.

29 березня 2017 р.

Положення про XVIІI всеукраїнські змагання з мандрівництва «Стежками Героїв»

https://drive.google.com/file/d/0B41wTHvSHtKRcEVhYTVjWmVyMWc/view?usp=sharing

*Зразок дозволу від батьків на участь в змаганнях (додаток 1 в Положенні) ви можете знайти у розділі "Матеріали"

28 березня 2017 р.

Запрошуємо на XVIІI всеукраїнські змагання з мандрівництва «СТЕЖКАМИ ГЕРОЇВ»



http://www.steger.com.ua/p/blog-page_14.html 


Друзі туристи, мандрівники та непосиди!!! Запрошуємо на XVIІI всеукраїнські змагання з мандрівництва «СТЕЖКАМИ ГЕРОЇВ»!
Цьогорічні змагання будуть проводитися 29 квітня – 1 травня 2017 року.
Місце старту – поблизу с. Яблуниця, Верховинського району, Івано-Франківської області.
Змагання проходитимуть у двох заліках: «Юнацькому» та «Дорослому».

1 червня 2016 р.

Підсумкові результати

29 травня у приміщенні Музею визвольної боротьби України відбулась церемонія нагородження переможців XVІІ змагань з пішого туризму «Стежками героїв». Команди здобули перемогу в таких номінаціях:

4 травня 2016 р.

3 травня 2016 р.

Маршрут змагань

ІІІ ст. скл.
Старт - с. Кваси
КП 1. г. Стіг
КП 2. г. Темпа
КП 3. г. Климова
КП 4. г. Топас
Фініш. Міст на р. Теребля

І к.с.
Старт - с. Кваси
КП 1. г. Стіг
КП 2. г. Темпа
КП 3. г. Климова
КП 4. г. Топас
КП 5. Міст на р. Теребля
КП 6. Капличка в с. Підчумань
КП 7. г. Скала
КП 8. г. Псячка
КП 9. г. Кук
КП 10. г. Великий Верх
Фініш - смт. Воловець 

ІІ к.с.
Старт - с. Кваси
КП 1. г. Стіг
КП 1a. Хрест під г. Берляска
КП 1b. г. Цупцерин
КП 3. г. Климова
КП 4. г. Топас
КП 5. Міст на р. Теребля
КП 6. Капличка в с. Підчумань
КП 7. г. Скала
КП 8. г. Псячка
КП 9. г. Кук
КП 10. г. Великий Верх
Фініш - смт. Воловець


15 квітня 2016 р.

Попередньо зареєстровані команди (станом на 4 травня)


Назва командиКількість учасниківНаселений пунктНазва організації чи установиКерівник команди
3 ступінь складності (юнацький)
Арматура6ЛьвівПластВолодимир Заяць
БТР (Бо ти радієш)6ТернопільПластІгор Галашин
Гендерна нерівність10ЛьвівПластОрест Гривняк
Захисники7НадвірнаПласт, станиця НадвірнаНазарій Мамчук
Одеські ґави6ОдесаПластОлександр Гаркавченко
Орехоколи6Івано-Франківськ, ЛьвівПластСашко Озарко
Плитка6ЛьвівПластДанило Горячко
3 ступінь складності (дорослий)
HTTP5ЛьвівАВТО SoftwareВолодимир Терлецький
HTTPS6ЛьвівАВТО SoftwareОлександр Музичук
Грифони6ЛьвівПласт, 21 курінь УПЮРоман Андріїв
Дружба4ТернопільАсоціація Захисту Прав і Свобод Молоді "Дружба"Ігор Сцібайло
Ластівки4ВінницяПластВіта Кулінець
Ярово і Вовк7Острожець, Луцьк-Василь Войтович
І категорія складності
Алярм6Львів, Ужгород, Рівне, ЧернівціОПОРАОлександр Неберикут
Апачі6ЛьвівЛДУФКАнастасія Чугай
Комтурська6Львів-Київ-Івано-Франківськ-ТернопільПластВіталій Троць
Моцні шкари6РівнеПластЯрослав Ковтонюк
Передові10ЛьвівПластОлег Гула
СЛУП6Івано-ФранківськІФНТУНГМаксим Микитин
Хунта6Львів
Віталій Кабаі
ШБХ8Київ-Микола Слободян
ІІ категорія складності
Братство Перстенів4КиївПласт, МонолітАндрій Гришин
Заграва5Рівне, Володимирець, Новоград-Волинський-Олег Гетун
Звірі4Львів-Олег Сава
ОЗО6Луцьк, Львів, Київ, БережаниПластВолодимир Мисак
Трактор Стій5Ужгород/Львів-Любов Пікулик
Ядрьоні черепахи5ЛьвівПластВолодимир Яцик

* Команди, виділені червоним, не оплатили вкладки.